O Nas

Jesteśmy czteroosobową rodzinką – mama, tata dwie córki. Od zawsze w naszym życiu były zwierzęta: psy, koty, rybki. Rybki (złote) pływają w dwóch stawkach – spełniając nasze marzenia.Trzy koty towarzyszą nam na każdym kroku, mimo, ze chodzą własnymi drogami.
Przez wiele lat towarzyszyły nam dogi niemieckie – teraz (od czterech lat) mamy trzeciego z kolei doga o imieniu Kala. Przy dogach wychowywał się sznaucerek miniaturka – Abra, która towarzyszyła wszystkim trzem dogom (dwa już od nas odeszły).
Dwa lata temu dołączyła do naszej rodziny Naomi – suczka eurasier. Wtedy zaczął się nowy etap w naszym życiu. Postanowiliśmy wykorzystać nasze kwalifikacje zawodowe i dawać radość innym rozpoczynając tworzenie hodowli eurasierów.
Ja – Małgorzata – mgr inż. zootechniki – postanowiłam zająć się hodowlą,
Andrzej – mój mąż – nauczyciel, trener, couch, wykładowca, menadżer – postanowił zająć się szkoleniem psów.
Będziemy spełniać nasze marzenia dając szczęście innym. Celem naszego działania jest rozwój rasy eurasier, w oparciu o rozród Naomi, która jest przepiękną suką tej rasy, co potwierdziły nagrody i tytuły zdobyte na krajowych i międzynarodowych wystawach, w których brała udział.
Charakter Naomi jest równie doskonały jak jej cechy budowy i umaszczenia, co daje podstawę sadzić, że drugi cel naszej hodowli – przyjazny, spokojny, czujny, wesoły pies będzie mógł dawać radość innym rodzinom.
Nasza rodzinka powiększyła się o nowego członka. To Ajra – jedna z suczek która zostaje z nami. Jesteśmy przekonani, że Ajra to doskonałe połączenie najlepszych cech Naomi i Idola. Zobaczymy co czas przyniesie.