O Nas

Jesteśmy czteroosobową rodzinką – mama, tata dwie córki – dziewczyny już nie mieszkają z nami ale są częstymi gośćmi w naszym domu wraz ze swoimi najbliższymi w tym dwoma wnukami. Od zawsze w naszym życiu były zwierzęta: psy, koty, rybki.
Rybki (złote) pływają w dwóch stawkach – spełniając wypowiadane nad stawkiem życzenia nasze i naszych gości.
Kilkunastoletnie koty towarzyszą nam na każdym kroku, mimo, ze chodzą własnymi drogami. Przez wiele lat towarzyszyły nam też dogi niemieckie.
Pierwszym eurasierem, który dołączył do naszej rodziny była Naomi, w domu nazywana Mokką. Od tego momentu rozpoczął się nowy etap w naszym życiu. Postanowiliśmy wykorzystać nasze kwalifikacje zawodowe i dawać radość innym ludziom, rozpoczynając tworzenie hodowli eurasierów.
Ja – Małgorzata – mgr inż. zootechniki – postanowiłam rozwijać moje zainteresowania wykorzystując moje wykształcenie i doświadczenie,
Andrzej – mój mąż – nauczyciel, trener, couch, wykładowca, menadżer – postanowił zająć się hodowlą od strony formalnej i praktycznej, w tym przygotowaniem maluchów (włącznie z socjalizacją) do wyjścia z naszego domu do nowych Rodzin

Celem naszego działania jest rozwój rasy eurasier w oparciu o realizację skrupulatnie tworzonych planów hodowlanych. Nasze suki są doskonałymi przedstawicielkami tej rasy, co potwierdziły nagrody i tytuły zdobyte na krajowych i międzynarodowych wystawach, w których brały udział. Charaktery ich są równie doskonałe jak ich genotypy i fenotypy, co daje podstawę sadzić, że drugi cel naszej hodowli – pies o najlepszych cechach tej rasy będzie mógł dawać radość innym rodzinom.

Naomi – najstarsza, najukochańsza suka w naszej hodowli, ze względu na to, że dwa porody pod rząd odbywały się za pomocą cesarskiego cięcia, nie chcąc narażać jej na niebezpieczeństwo, mimo pięknego potomstwa jakie dawała, postanowiliśmy wycofać ją z rozrodu
Ajra – doskonałe dziecko Naomi z naszej hodowli Wolf Chow from Krakow i Idola z hodowli Lupus Ferratus – zrównoważona, niezależna, wesoła, czujna. Zachwyca swoim umaszczeniem i jakością włosa, które dzięki mocnym genom swoich przodków przekazuje w intensywnych barwach swojemu potomstwu.
Jaspis – piękna, delikatna w fenotypie i charakterze suczka z hodowli Lupus Ferratus. Świetna alternatywa dla tych którzy chcą eurasiera o delikatniejszej budowie. Osoby które poznają Jaspis, nazywają ją „księżniczką”, gdyż wszystko w niej jest arystokratyczne w dobrym tego słowa znaczeniu. Jest delikatnej budowy, posiada piękny jedwabisty delikatny włos, jest posiadaczką wyważonego usposobienia. W kontaktach z ludźmi i innymi zwierzętami prezentuje się jako przymilny, wesoły delikatny osobnik, co nie przeszkadza jej w stadzie, w domowych warunkach, podejmować prób dominacji.